Баннер
2012.12.02 17:23:16
Баскетбол

З метою формування активної громадянської позиції у молоді – активна участь молоді в публічному обговоренні проблеми толерантності через використання освітньої технології «Дебати», вдосконалення громадянських, полікультурних, комунікативних компетенцій старшокласників та студентів з 17 по 24 листопада в Центрі дитячо-юнацької творчості був проведений XVII дебатний турнір під гаслом «Знай свої права».
20 команд школярів та 8 команд студентів сперечались по актуальним темам сьогодення: «Сучасна школа не виховує толерантність». «Рекламу, яка використовує гендерні стереотипи треба заборонити», «Проблему використання мов національних меншин слід вирішувати на національному рівні, а не на регіональному», «Ця палата покращить становище національних меншин України», «Ця палата вважає, що свободу слова необхідно обмежити для захисту населення», «Ця палата вважає, що порушення прав людини звільняє її від обов'язків перед суспільством». Для підготовки к турніру були організоване консультування команд, попереднє обговорення тем турніру, показова гра тощо.
В 1 віковій категорії переможцями чемпіонату стали учні ЗОШ № 11 (1 місце) та ЗОШ № 2 (2 місце). У 2 другій віковій категорії 1 місце посіла команда «Трактор» ( ЗОШ № 3), 2 місце у команди «Атанати» (БДПУ). В номінації «Кращий спікер турніру» були відмічені Юдіна Дар’я (ЗОШ № 2), Ластовець Кирило ( гімназія «Надія») та Таритін Дмитро ( ЗОШ № 3)
Переможці отримали дипломи, заохочувальні призи та відзнаки (медалі , статуетки).
Захід проводився за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні в рамках проекту молодіжного клубу «Співдружність» «Твої права – твоє багатство».